Uhorky nakladačky KAROLINA F1 2,5g Ing.B.Holman

Uhorky nakladačky KAROLINA F1 2,5g Ing.B.Holman

1,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Prevažne samičia odroda. Podľa doterajších skúšok vychádza výnosovo dokonca o niečo lepšie, ako REGINA, čo je u jemnoostných odrôd výnimočné.

Vzrast je bujný, plody štíhle, dlhšie (pomer dĺžky k šírke 3,2:1), veľmi kvalitné, s tupým zakončením.

Odolnosť voči plesni uhorkovej je z jemnoostných odrôd jedna z najlepších, ďalej je veľmi odolná voči vírusovej mozaike CMV, voči bakterióze, gumóze a múčnatke.

Je vhodná predovšetkým do teplých pestovateľských oblastí, a je dosť citlivá na náhle poklesy teplôt v čase zberu.

Hmotnosť 0,0250 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×