Baklažán Klasik Zelseed 100 semien

Baklažán Klasik Zelseed  100 semien

0,70 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Stredne skorá odroda. Stredne vysokého vzrastu. Má valcovité plody, dlhé v priemere 23,2cm a 5,5cm široké. Sú tmavej purpurovej farby, mierne zakrivené, lesklé. Zelenkastá dužina je veľmi kvalitná. Zdravotný stav je veľmi dobrý. Vhodný na pestovanie v najteplejších oblastiach.

Výsev – skleník alebo hrantík III.

Výsadba – spon 60x50cm

               V.

Zberová zrelosť – po 140 dňoch 

Zber – VIII.-X.

 

Hmotnosť 0,005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×