X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Mrkva na rýchlenie Lysa 2,8g Zelseed

Mrkva na rýchlenie Lysa 2,8g Zelseed

0,59 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Veľmi skorá odroda karotky, vhodná na rýchlenie i skoré poľné pestovanie. Dáva vysoké úrody, je vhodná ako zväzková mrkva na jarný zber.

Výsev – skleník ( hrantík ) II.-III.

          – voľná pôda II.-V.

Spon – 20cm x 5cm

Zberová zrelosť skleník po 90-95 dňoch

                       voľná pôda 200 dní

Zber zväzok V.-VII., 2 rok IV.-V.

Priamy konzum

Hmotnosť 0.0028 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×