X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Mrkva poloskorá NANTES 3 2,8g Zelseed

Mrkva poloskorá NANATES 3 2,8g Zelseed

0,59 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Poloskorá výnosná odroda typu karotky. Vhodná na priamy konzum, zväzkovanie a priemyselné spracovanie. Koreň je valcovitý, hladký s dĺžkou 16 – 20 cm.

Výsev – skleník II.-III.

– voľná pôda III.-V.

Spon – 20cm x 5cm

Zberová zrelosť po 105-122 dňoch

Zber V.-VIII.

Skladovanie 90 dní

Skladovanie zmrazením 210 dní

Hmotnosť 0.0028 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×