X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Paprika zeleninová sladká na rýchlenie Ivica F1 20s Zelseed

Paprika zeleninová sladká na rýchlenie Ivica F1  20s Zelseed

1,40 

Dodanie do 8 - 14 prac. dní

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Skorý úrodný hybrid papriky určený na rýchlenie. Hmotnosť plodov sa pohybuje v rozmedzí 160 – 180 g. Dužina je stredne hrubá, sladkej chuti. V botanickej zrelosti plody vyzrievajú do žltooranžovej farby.

Výsev – skleník ( hrantík ) I.-II.

Výsadba – fólia III.-IV.

– pole V.

Spon – 50cm x 40cm

Zberová zrelosť po 108 dňoch

Zber – IV.-VIII.

Hmotnosť 0.0005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×