Substrát na muškáty a iné balkónové kvety 40l AS GARDEN

Substrát vyvinutý podľa potrieb balkónových rastlín, ktoré potrebujú na rast a kvitnutie vysokú dávku živín ( Pelargónie, petúnie, verbeny, fuksie, begónie, lobelky a iné )

7,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Substrát vyrobený z rašeliny a vyzretého kompostu, má upravenú reakciu a je obohatený živinami. Svojimi vlastnosťami zaručuje optimálne prevzdušnenie koreňového balu a tým urýchľuje rast koreňov. Zásobuje rastliny všetkými dôležitými živinami vrátane mikroprvkov.

Substrát sa používa na pestovanie muškátov, petúnií, surfínií, begónií a iných balkónových kvetov. Pokiaľ nemáte samozavlažovací truhlík alebo kvetináč, zakryte otvory na odtok vody kamennými črepmi. Truhlík naplňte 2/3 substrátom, zasaďte rastlinu a dosypte substrátom. Substrát okolo rastlín zľahka pritlačte a výdatne zalejte. Pravidelne zalievajte a po 3-4 týždňoch začnite s prihnojovaním kombinovaným hnojivom.

Hmotnosť 13 kg

Iné produkty tohto druhu

×