AGRO Substrát pre palmy a zelené rastliny 20l

Substrát na pestovanie a presádzanie izbových rastlín okrasných listom ( palmy, fikusy, filodendróny, monstery, zelence, peperómie, dracény, juky a pod. )

6,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Zloženie:

Substrát je vyrobený z vybraných druhov rašeliny, kvalitného vyzretého a jemného kôrového humusu. Má upravenú reakciu. Obsahuje živiny a stopové prvky na 6 týždňov.

Hmotnosť10 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×