X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Substrát pre palmy a zelené rastliny 5l SOB

Používa sa k priamemu sadeniu bez nutnosti miešania s akoukoľvek inou zeminou a to k sadeniu paliem a ďalších zelených rastlín ( napr. fikus, juka a pod.) do kvetináčov a veľkých nádob.

2,69 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • substrát pre palmy a zelené rastliny je špeciálný substrát pre bežné izbové palmy a podobné exotické zelené rastliny
  • zabezpečí dobré prevzdušňovanie koreňového systému
  • spolahlivo zadržuje zálievkovú vodu
  • podiel ílovitých častí zabraňuje vyplavovaniu hlavných a stopových prvkov
  • podporuje rast nových výhonkov rastlín a tvorbu zelených častí
  • rašelina zabraňuje vzniku koreňových chorôb

Zloženie:

  • je vyrobený z kvalitných triedených prechodových, slatinných a „bielých“ rašelin, jemného triedeného riečneho piesku a minerálných viaczložkových a vápenatých hnojiv
Hmotnosť 5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×