FLORIA Substrát na kyslomilné rastliny 50l

Ideálne namiešaný substrát určený na pestovanie všetkých druhov kyslomilných rastlín.

11,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • obsahuje hydratačnú zložku AQUA Cell® a ílovú zložku Bentonit
  • Ideálne namiešaný substrát určený na pestovanie všetkých druhov kyslomilných rastlín – čučoriedok, brusníc, azaliek, rododendrónov a ďalších vresoviskových rastlín
  • vyniká výbornou priepustnosťou – koreňom rastlín tak zabezpečí dostatok vzduchu
  • obsahuje dávku živín a stopových prvkov na 6 týždňov rastu
  • nízka hodnota pH je ideálna pre všetky kyslomilné rastliny

 

Zloženie:

Zmes vybraných druhov bielej a čiernej rašeliny s prídavkom kokosových vlákien, perlitu. Obsahuje hydratačnú zložku  AQUA Cell® a ílovitú zložku Bentonit.

Hmotnosť 40 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×