NEUDORFF

Ochrana životného prostredia pre nás začína hneď za vlastnými dverami. My z firmy Neudorff chceme našimi výrobkami prispieť k lepšej ochrane rastlín a živočíchov na našej planéte.Z tohto dôvodu sa už viac ako 160 rokov špecializujeme na vývoj a výrobu ekologických výrobkov pre záhradu, dom a životné prostredie. Neustále sa snažíme používať suroviny a účinné látky, ktoré pochádzajú z prírody, sú rýchlo obnoviteľné a majú minimálny dopad na životné prostredie.Našou vedúcou myšlienkou je spájať vysokú účinnosť s čo najväčšou znášanlivosťou pre človeka, živočíchy a životné prostredie.Ponúkame celosvetovo jedinečný sortiment. V Nemecku sme už niekoľko desaťročí priekopníkmi nášho hesla „Prírodne, bezpečne, efektívne“. Prírodné výrobky pre záhradu sú pre nás viac než len výsledkom „trendov trhu“. Záleží nám na ochrane rastlín s rešpektom k prírode a zdravé životné prostredie nie je pre nás samozrejmosťou.Značka Neudorff sa postupom času stala synonymom pre kvalitu a udržateľnosť. Profesionálni záhradníci aj záhradkári z celého sveta profitujú z našich dlhoročných skúseností. Naše výrobky vyvážame v súčasnej dobe do viac ako 20 krajín a svoju činnosť neustále rozširujeme, pretože dopyt po prírodných výrobkoch stále rastie.Dbáme na udržateľnú výrobu a vyrábame si preto vlastnú elektrinu pomocou vodných, solárnych a kombinovaných zariadení. Vo všetkých oblastiach dbáme na ochranu prírodných zdrojov. To je náš príspevok k ochrane životného prostredia. Preto sme veľmi radi, že naše snaženie bolo už niekoľkokrát ocenené, napríklad sme sa stali národným víťazom súťaže „Social Responsibility and Environmental Awareness“ organizovanej European Business Awards (2017/18). V roku 2016 sme sa dostali medzi Top 10 európskych firiem v kategórii „Životné prostredie a udržateľnosť“ v súťaži European Business Awards.V roku 2017 bol Neudorff vyznamenaný ocenením Green Brands Award za zásluhy o udržateľnosť a ochranu životného prostredia. V porote tejto súťaže zasadajú poprední vedci, profesori a vedúci pracovníci podniku.

Za dôsledný koncept podnikania s ohľadom na životné prostredie a udržateľnosť zabodoval Neudorff z dolnosaského Emmerthalu ako priekopník v oblasti prírodných záhrad v súťaži TASPO 2017. Ocenenie prepožičala našej firme rešpektovaná porota zložená z 27 popredných osobností z oblasti záhradníctva a príbuzných odborov.Mnoho dôvodov, ktoré prirodzene hovorí pre Neudorff.Sme hrdí na to, že sme za svoj prínos k ochrane životného prostredia získali už mnoho vyznamenaní, napr. nomináciu „National Champion“ v kategórii „„Environmental & Corporate Sustainability“ v European Business Awards a ocenenie „Green Brand Seal“.

Naše výrobky sú prírodné, biologické, šetrné pre človeka, životné prostredie a domáce zvieratá a majú rýchly a dlhotrvajúci účinok.