X

Drevovlna 850g pod jahody, uhorky

Drevitá vlna je obzvlášť vhodná pre podloženie jahôd, uhoriek, cukiet či tekvíc ako ochrana proti plesniam a hnilobám, ktoré vznikajú najmä kvôli priamemu kontaktu plodov s mokrou pôdou.

12,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Drevitá vlna je obzvlášť vhodná pre podloženie jahôd, uhoriek, cukiet či tekvíc ako ochrana proti plesniam a hnilobám, ktoré vznikajú najmä kvôli priamemu kontaktu plodov s mokrou pôdou. Prostredníctvom tejto vlny tak môže dozrievajúce ovocie po daždi rýchlejšie obschnúť, vďaka tomu sa u rastlín výrazne znižuje riziko vzniku hubových chorôb, hniloby a napadnutia parazitmi. Drevitá vlna pracuje na princípe schopnosti odvádzať vlhkosť po vláknach preč na vonkajšiu stranu, kde presychá a okolo plodu tak vytvára komfortný priestor. Pôda je zároveň chránená pred rýchlym vysychaním, zlepšuje sa tak jej úrodnosť, ktorá následne prispieva k zdravému rastu rastlín a plodu. Drevitú vlnu možno využiť aj ako vrstvu pod skladovanej ovocie, vlna tak zabraňuje otlačeniu či inému mechanickému poškodeniu plodu. Škodám u skladovaného ovocia sa tak možno vyhnúť veľmi prirodzeným spôsobom. Pre svoju pružnosť s veľkým tlmiacim účinkom je zároven vyhľadávaná všade tam, kde je potrebné použiť vypĺňajúci materiál. Napr. ako plniaci materiál pre hmyzie hotely alebo ako ochrana krehkého tovaru pri preprave. Možno využiť aj ako prírodný dekoračný materiál.

Hmotnosť 0.85 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×