Bio Plantella Arbosan 100g

Bio Plantella Arbosan smola v tube so špongiou je určená na potieranie rán pri očkovaní a pri všetkých ostatných druhoch poškodení na stromoch a kríkoch, ktoré zabraňujú vniknutiu chorobných zárodkov do rastliny.

2,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Bio Plantella Arbosan smola v tube so špongiou je určená na potieranie rán pri očkovaní a pri všetkých ostatných druhoch poškodení na stromoch a kríkoch, ktoré zabraňujú vniknutiu chorobných zárodkov do rastliny.

Výhody:

  • Rany sa na jar lepšie zahoja. Zabránime tým vzniku nákaz baktériami alebo plesňami.
  • Strom bude zároveň chránený pred vysúšaním.

Popis:
Prírodná vrúbľovacia živica Arbosan má primeranú hustotu, čím poskytuje vynikajúce pokrytie rán a iných poškodení a bráni tak vstupu choroby do rastliny. Umožňuje tiež rastlinám ľahšie a rýchlejšie hojiť rany. Je užitočná počas obdobia pokoja a aj počas vegetačného obdobia.

Návod na použitie:
Pri vrúbľovaní: Naneste živicu štetcom okolo vrúbľa, aby vznikla homogénna vrstva. Zaisťuje dobrý rast tkaniva a chráni rastliny pred infekciami. Živica je vhodná na všetky typy vrúbľovania.

Na hojenie rán:
Môže sa použiť na všetky druhy rastlín na ochranu (zatváranie, zarastanie) rôznych poškodení počas orezávania, výrubu a zlomov spôsobených vetrom, krupobitím… Používajte ju v suchom počasí a pri teplotách nad 0 °C. Ak sa náter vplyvom dažďa zriedi alebo zmäkne, náter zopakujte.
Náter schne najmenej 1 hodinu, potom je odolný voči všetkým zmenám počasia.

Balenie:
100 g

Hmotnosť 0,100 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×