X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Ovčí hnoj 2,5kg

Ovčí hnoj je čisto prírodné organické hnojivo.

4,40 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Ovčí hnoj je čisto prírodné organické hnojivo s obsahom základných živín, humínových látok a aj stopových látok. Je granulovaný. Granule pri styku s vodou botnajú a tým dochádza k postupnému uvoľňovaniu živín do pôdy. Hnoj prirodzene zvyšuje podiel humusu v pôde a prispieva k vyššej úrodnosti. Neutralizuje prekyslenú pôdu a znižuje pH a tým poskytuje pre rastliny ideálne podmienky. Ovčí hnoj je obvzlášť vhodný pre hnojenie zeleniny napr. zeleru, kapusty, karfiolu, plodovej zeleniny ( paprika, paradajka, uhorky ). Používa sa aj v okrasnej záhrade na prihnojovanie pred výsadbou ihličnatých drevín.

Zloženie: 2,5%N + P2O5+7%K2O + stopové prvky ( Mn, Mo, Zn, Cu )

Hmotnosť 2.5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×