X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

FLORIA OM hnojivo na azalky a rododendróny 2,5 kg

Kombinované organicko-minerálne hnojivo s obsahom GUÁNA na prihnojovanie všetkých druhov kyslomilných rastlín ( azalky, rododendróny, vresy, kanadské čučoriedky a pod. )

6,80 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • zaisťuje vyššie nasadenie kvetov a predlžuje kvitnutie
  • zabezpečuje rovnomernú výživu – nehrozí prehnojenie
  • pôsobí dlhodobo počas 2 mesiacov

Dávkovanie:

  • 50g hnojiva na jednu rastlinu
  • aplikuje sa rozhodením a zapracovaním do pôdy
  • po zapracovaní sa odporúča výdatná závlaha
  • balenie 2,5kg vystačí až na 50m2

Zloženie:

Kombinované organicko-minerálne hnojivo s obsahom GUÁNA, ktoré vzniklo z vtáčich exkrementov a ktoré naviac aktivuje pôdny život a robí tak pôdu plodnejšou. Pomer živín N-P-K ( 6-3-4 ) + 2 MgO

Hmotnosť 2.5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×