X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Kristalon Okrasné dreviny 500g

Kryštalické hnojivo 100% rozpustné vo vode určené na prihnojovanie okrasných drevín, ruží a okrasných krov.

5,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • výborný súlad medzi množstvom dodávaných živín a potrebami rastlín
  • mikroprvky ako rastlinné vitamíny na výbornú kondíciu rastlín
  • zabraňuje žltnutiu listov a ihličia
  • používa sa na prihnojovanie okrasných drevín, ruží a okrasných kríkov v období vegetácie do konca augusta

 

Použitie a dávkovanie:

Aplikujeme zálievkou prípadne postrekom 1 x za 14 dní do konca augusta. Na 10l vody dávame 2 odmerky hnojiva ( odmerka je súčasťou balenia ) . Jedna odmerka ma hodnotu 10ml čo sa rovná 10g hnojiva. Krátko zamiešame a cca po 30 sekundách je roztok pripravený na zálievku príp. postrek. Na list neaplikujeme pri priamom slnku. Balenie 500g vystačí na 250l zálievky.

TIP:

Koncom augusta prihnojíme 2x Kristalonom Jeseň, ktorý zvýši odolnosť rastlín proti vymŕzaniu.

Zloženie:

Kryštalické hnojivo rýchloúčinné, 100% vodorozpustné. Pomer živín N-P-K ( 17-6-18 ) + 2% Mg+ mikroprvky B, Mo, Fe, Cu, Mn, Zn. 

Hmotnosť 0.5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×