EXPERT Proti krtom 2,5kg

EXPERT proti krtkom je profesionálny výrobok na výživu trávnika s preventívnym odpudzujúcim účinkom proti krtkom.

11,00 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

EXPERT proti krtkom je profesionálny výrobok na výživu trávnika s preventívnym odpudzujúcim účinkom proti krtkom. Hnojivo obsahuje dusík, fosfor a draslík vo vyváženom pomere. Súčasne obsahuje horčík, síru, železo a zeolit (prírodná hornina schopná pútať živiny a pozvoľna ich následne uvoľňovať). Toto hnojivo je vhodné na hnojenie všetkých druhov trávnikov – športových aj okrasných.

Zloženie:
15% N – 5% P2O5 – 7% K2O

Použitie:
Trávnik hnojíme 1x za mesiac v období od marca do septembra.
Intenzívne zaťažovaný trávnik sa odporúča hnojiť každých 15 dní. Mesačné dávky je potrebné rozdeliť a aplikovať rovnomerne 2 – 3 dni po kosbe. Hnojivo aplikujeme na suchý trávnik rovnomerne, najlepšie s použitím posypového vozíka alebo ručného aplikátora.

Hmotnosť 3 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×