Floria Trávniková náplasť 3v1 1kg

Oprava poškodeného trávnika v 3 krokoch a pomocou jediného produktu.

11,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu

  • obsahuje rýchlo klíčiace a rastúce semená tráv ( nový trávnik vyklíči už do 14 dní )
  • oprava poškodeného trávnika v 3 krokoch a pomocou jediného produktu
  • hnojivo dodá novo rastúcim trávam dostatok energie – urýchli ich rast
  • špeciálny substrát s kokosovej rašeliny spoločne s AQUA Cellom® je spoľahlivou zásobárňou vody – zadržiava vodu v blízkosti klíčiacich tráv
  • najčastejšie sa používana na vyšlapané miesta v trávniku, trávnik poškodený hrou detí, trávnik poškodený pohybom domácich zvierat, trávnik napadnutý plesňou snežnou, trávnik po vyhrabaní machov.

Dávkovanie:

  • balenie 1kg vystačí na opravu 2 m2

Zloženie:

Špeciálny substrát, kokosové vlákno, trávne semená, hnojivo a hydratačná zložka AQUA Cell®.

Hmotnosť1 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×