X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

ROKOHOLD J OM gélové hnojivo na jahody a drobné ovocie 50g

GÉLOVÉ ORGANOMINERÁLNE HNOJIVO obsahujúce mikroživiny na báze keratínu, NPK – viazané v pôdnom kondicionéri s arómou jahôd, určené na jahody, egreše, vinič, ríbezle, černice, 

1,35 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

GÉLOVÉ ORGANOMINERÁLNE HNOJIVO obsahujúce mikroživiny na báze keratínu, NPK – viazané v pôdnom kondicionéri s arómou jahôd, určené na jahody, egreše, vinič, ríbezle, černice, 

ROZSAH A SPÔSOB POUŽITIA ROKOHOLD-U:

Aplikácia ROKOHOLDu: pri vysádzaní jahôd sa doporučuje do jamky aplikovať 10 g a pri viniči, ríbezliach, egrešoch, černiciach po 50 g ROKOHOLDu. Pri už pri vysadených a zakorenených rastlinách je aplikácia následovná: pomocou vhodnej tyčinky /ceruzky, varešky…/ sa utvorí okolo koreňového systému v črepníku niekoľko hlbších jamiek, do ktorých sa okolo každej rastliny vtlačí 50 g ROKOHOLDu a zasype zeminou. Cyklus zadržiavania vody a jej uvoľňovania pre rastliny pomocou polyméru sa môže mnohonásobne opakovať, a tak sa stáva táto kombinácia vysoko ekonomicky výhodná. Následné hnojenie po výsadbe aplikujeme cca po 20-tich dňoch tekutým alebo sypkým hnojivom ROKOSAN.

 

Hmotnosť 0.1 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×