X

Fytovit 500ml

Kvapalné hnojivo na odstránenie nedostatku rastlinami prístupného horčíka, železa a síry.

2,10 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →
Karta bezpečnostných údajov

Kvapalné hnojivo Fytovit je určené predovšetkým na odstránenie nedostatku rastlinami prístupného horčíka, železa a síry. Je vhodný na liečenie chlorózy spôsobenej nedostatkom železa a horčíka a na preventívnu výživu rastlín pestovaných na vápenatých pôdach.

Uplatnenie má v foliárnej ( listovej ) výžive viniča, kôstkovín, bobulovín, zeleniny, tabaku, okrasných rastlín a poľných plodín.

Používa sa v koncentrácii 0,3 až 0,8 %, 4 až 8 krát za vegetačné obdobie.

Pri plošnej aplikácii používame Fytovit v dávke 5 až 12 lit na ha.

 

Zloženie:

N 8,5%
MgO 3,6%
Fe 0,8%
S 3,2%
Hmotnosť 0.5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×