Vodnár Baenzy štart 0,5kg

Baenzy štart je biologický prípravok pre nastavenie rovnováhy v novom jazierku a v jarných mesiacoch.

17,40 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Baenzy štart je biologický prípravok pre nastavenie rovnováhy v novom jazierku a v jarných mesiacoch.

Baktérie sa zachytia na vhodných miestach, kde sa rozmnožia a spotrebovávajú organický materiál a pri nasadení rýb a ich kŕmení a nasadení rastlín nie je voda nárazovo zaťažená a znižuje sa vznik zelenej vody v jazierku.

Následkom veľkého zaťaženia vody je možný kolaps biorovnováhy, doprevádzaný fermentačnými procesmi, rastom rias a siníc.

BAENZY – Štart pôsobí ako prevencia a udržuje zdravú biologickú rovnováhu v jazierku.

Použitie:

BAENZY – Štart rozmiešajte v nádobe s vodou z jazierka a aplikujte na celej ploche.
Balenie vystačí pre 20m3 vody.

Hmotnosť 0,5 kg

Iné produkty z tejto série

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×