Ovocie


Jahoda veľkoplodá GRANDIAN F1 12s SEMO Zväčšiť

Jahoda veľkoplodá GRANDIAN F1 12s SEMO

Novinka

Fragaria sp.

Viac detailov

Váha produktu: 0.0015 kg
Vážený zákazníci, vzhľadom k celkovému navýšeniu objednávok z dôvodu aktuálnej mimoriadnej situácii v našej krajine, si Vás dovoľujeme upozorniť, že pri vybavovaní a doručení objednávok môže vzniknúť časový sklz. Objednávky sú vybavované priebežne podľa aktuálnej situácie skladu. V prípade akýchkoľvek problémov budete informovaný mailom prípadne telefonicky. Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť.

2,20 €

2,20 € za 1ks

Objednajte ešte za 50,00 € a budete mať dopravu zadarmo!

DOPRAVA ZADARMO - pri objednávke nad 50 € do hmotnosti zásielky 30 kg

Grandian F1 je veľkoplodá, STÁLERODIACA odroda. Semena vysievame skoro v januári až do konca marca pri izbovej teplote 22° C. Rastlinky presadíme akonáhle majú prvé pravé listy (za 4-6 týždňov). Von vysádzame silné rastliny do pripravenej prekyprenej pôdy (apríl – zač.júna). Rastliny vyžadujú plné slnko, pravidelnú závlahu a odstraňovanie bočných šlahuňov. Veľké a delikátne plody prináša rastlina od konca júna až do prvých nočných mrázikov.

Pestovanie.

Pestujeme na slnečnom pozemku s dostatkom živín a vlahy. Vysievame vo vykúrených priestoroch na jar do truhlíkov, rastliny 2x prepichujeme a po vytvorení 5 pravých listov vysádzame na stanovisku v spone 50 x 25 - 30 cm. Na jeseň môžeme zbierať už prvé plody. Na záhon vysádzame osivo pre predpestovanie sadeníc koncom apríla. 

Akceptovať a pokračovať Na uľahčenie používania našej stránky využívame cookies. Používaním stránky súhlasíte s ich využitím.