X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

NATURA Bylinková zmes na rastliny 150g

Zmes mletej škorice a klinčekov v sáčku z čajového papiera na prípravu výluhu na pravé plesne na okrasných rastlinách a zelenine (paradajky, papriky, uhorky, zemiaky, cibuľa a i.)

11,90 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Zmes mletej škorice a klinčekov v sáčku z čajového papiera na prípravu výluhu na pravé plesne na okrasných rastlinách a zelenine (paradajky, papriky, uhorky, zemiaky, cibuľa a i.)

Výluh sa aplikuje postrekom do začínajúceho stekania kvapiek z povrchu rastlín, sáčok s bylinkami je možné po vylúhovaní
skompostovať

Výluh preukázateľne zvyšuje výnosy u plodovej zeleniny

Bezpečný pre človeka i živočíchy, neškodí užitočným organizmom (bez výstražných symbolov)

Ochranná doba 0 dní

TIP: k luhovaniu je možné využiť aj samotnú dózu

Dávkovanie:  sáčok sa vloží do 1l vody a luhuje sa min.5 hod (ideálne cez noc)

Hmotnosť 0.150 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×