PROTECT® NATURAL odpudzovač krtkov

Guličky s prírodnými látkam na odpudenie krtov.

10,40 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Guličky s prírodnými látkam na odpudenie krtov.

Po vložení do otvoru krtinca vydávajú nepríjemný zápach, ktorý hmyzožravce odpudzuje. Poskytujú okamžitú a dlhotrvajúcu ochranu.

Návod na použitie:

Odstráňte vykopanú zeminu z krtincov. Do každého otvoru vložte 2-3 guličky. Potom zakryte otvory zemou.
Guličky tiež umiestňujte na akékoľvek čerstvé kopy, ktoré sa môžu vyskytnúť počas odchodu krtka, ako je tu popísané.
Ošetrené miesto je možné ihneď použiť.
Prevencia:
Produkt používajte iba na odpudenie krtkov v súlade s návodom na použitie. Nepoužívať priamo na zvieratá.
Pri práci s výrobkom nejedzte, nepite ani nefajčite. Nevdychujte vôňu guličiek. Po použití si dôkladne umyte ruky teplou mydlovou vodou. Odporúčajú sa ochranné rukavice.
Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu potravín, nápojov a krmív pre zvieratá a mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
V prípade kontaktu s očami: Oči majte otvorené a niekoľko minút ich jemne vyplachujte veľkým množstvom vody. Ak nosíte kontaktné šošovky, vyberte ich a pokračujte vo vyplachovaní očí. Ak stále pociťujete ťažkosti, obráťte sa na odborníka!
Obsahuje citronellol. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Skladovanie:
Skladujte v originálnom uzavretom obale na suchom a chladnom mieste.
Spracovanie odpadu: Guličky sú biologicky odbúrateľné v pôde. Všetky nepoužité guľôčky alebo odpad môžu byť vyhodené do domového odpadu. Nerecyklujte obal produktu.

Obsah: 50 guličiek / krabica; hmotnosť gule: cca. 2 g.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom ! Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Hmotnosť 0,150 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×