BioStop® lepová pasca na ovocné mušky – octomilky

BioStop® lepová pasca na ovocné mušky – octomilky

Bezinsekticídna lepová pasca

9,00 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Popis:

Ovocné mušky je skutočne náročné odstrániť. Pomocou tradičných postrekov a aerosólov dokážeme len čiastočne zabezpečiť čisté prostredie. Ovocné mušky sa objavujú vo veľkom počte a z tejto populácie vždy ostane živí jedinec, ktorý sa pomerne rýchlo opäť rozmnoží. Kľúčové riešenie je preto zabránenie zvýšeného výskytu prevenciou. Je veľmi dôležité aby v byte, alebo jeho bezprostrednom okolí neboli zhnité, organické látky, čo muškám a ich larvám zabezpečuje potrebnú potravu. Najúčinnejším riešením sú  bez-insekticídne pasce, ktoré pochytajú mušky z okolitého prostredia. Moderná netoxická lepová pasca na odchyt ovocných mušiek. Použitie v potravinárskej oblasti, pri nápojoch, v kuchyni, reštauráciách, trhoviskách, skladoch. Vďaka svojej návnade si pasca zabezpečuje dlhotrvajúcu účinnosť 4-5 týždňov a tým dokáže výrazne znížiť stav výskytu ovocných mušiek v okolí. Bez-insekticídna lepová a monitorovacia pasca sortimentu BioStop, ktorá si vyslúžila ocenenie Hungarian Quality Product ako jeden z produktov roka 2010.

Návod na použitie:

Z tela lapača rozložte lepovú plochu obsahujúcu ochrannú fóliu. Odskrutkujte ochranný kryt zo skla obsahujúceho návnadu. Rýchlym pohybom odlepte ochrannú fóliu z lepovej plochy. Zložte lepiacu fóliu späť do pôvodnej polohy. Pascu umiestnite do blízkosti ovocia a potravín, ktoré navštevujú ovocné mušky, na nerušenom mieste bez prievanu. Ak je pasca plná alebo sa nástraha odparila, možno ju vyhodiť do domového odpadu. Pri jej použití odporúčame pre väčšiu účinnosť odstrániť blízke znehodnotené ovocie.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom ! Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Hmotnosť 0,100 kg

×