X

Klinček bradatý zmes 0,5g SEMO

Klinček bradatý zmes 0,5g SEMO

0,89 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Klinčeky vysoké 70 cm môžeme smelo zaradiť medzi dvojročné rastliny k profesionálnemu účelu. Kvitnú o 2 až 3 týždne skôr ako bežné klinčeky. Majú kvalitní veľký kvet so sýtymi farbami a typickou, nezabudnuteľnou vôňou.

Táto zmes je tvorená širokou kolekciou farieb – svetle lososovou, červeno bielou, ružovou, tmavo červenou, karmínovou, šarlátovou, bielou, bielou s okom a ružovou.

Výsev: máj-júl skleník alebo parenisko

Dorastá do výšky 70 cm

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×