X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Hlaváč hviezdicový STERNKUGEL 1g SEMO

Scabiosa stellata

0,62 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Pomerne neznáma, ale atraktívna letnička na sušenie. Nenápadné biele kvety vytvárajú po odkvitnutí gulovité súplodia. Vyžaduje plné slnko, uprednostňuje ľahšiu piesčitú pôdu.

Silné rastliny s množstvom kvetov na dlhých kvetných stvoloch. Dorastá do výšky 60cm.

Predpestovanie : výsev marec – apríl, parenisko, skleník 18°C

Výsadba na trvalé stavnovište v druhej polovici mája v spone 30 x 40 cm

Kvitnutie: jún až august

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×