Hrachor voňavý SPENCER 2g SEMO

Lathyrus odoratus L.

0,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Popínavá alebo kríčkovito rastúca letnička používaná k výsadbám na záhony, balkóny a terasy, na popínanie plotov a pergol. Vyššie odrody vyžadujú oporu. Zaštipnutím za 2 – 3 listom dopomôžeme k rozvetveniu rastliny. Kvety sú vhodné aj k rezu. Vo váze vydržia 4 až 7 dní. Vyžaduje slnečnú polohu a výživnú pôdu bohatú na vápnik. Neznáša premokrené a ťažké pôdy.

Popínavá, výberová, veľkokvetá zmes. Dorastá do výšky 2m.

Výsadba: priamy výsev na trvalé stanovište apríl – máj do hniezda 3 – 5 ks v spone 30 x 20 cm

Kvitnutie: jún až september

Hmotnosť 0,005 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×