Izotoma TRISTAR MIX F1 15pel. SEMO

Isotoma axillaris LINDL. (syn. Laurentia axillaris (LINDL.)

1,10 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Australská trvalka nie je u nás mrazuvzdorná, preto je pestovaná ako letnička. Ideálna rastlina do závesných košov a do zmiešaných truhlíkov, kde vyniknú jej krásne hviezdicovité kvety. Svetlo podporuje klíčenie , vysievajte preto pelety na povrch substrátu a niekoľkokrát zalejte. Počas klíčenia udržujte stálu vlhkosť. Pelety nesmú preschnúť.

Zmes hybridov TRISTAR DEEP BLUE F1 – tmavo modrá, TRISTAR SKY BLUE F1 – jasno modrá, TRISTAR PINK F1 – ružová, TRISTAR WHITE F1 – biela. Silné rastliny s bohatým kvitnutím po celé leto až do jesene.

Predpestovanie : výsev február – marec, skleník 20 – 22 °C

Výsadba na trvalé stanovište v polovici mája v spone 30 x 30 cm

Kvitnutie: jún až do zamrznutia

Hmotnosť 0,005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×