X

Kobéa šplhavá BLUE BELL 0,7g SEMO

Cobaea scandens CAV.

1,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Úponkovitá liana pestovaná ako liana. Veľké zvončekovité kvety sú v puku zelené, postupne sa sfarbujú do tmavomodra. Rastlina je ideálne k popínaniu pergol aj na balkóny. Vyžaduje slnečnú polohu a dostatok vlahyVysádzame na chránené stanovište. Vietor môže jemné a dlhé rastliny poškodiť.

Tmavé, zamatovo modré kvety na dlhých stopkách. Silné, dekoratívne olistené výhonky. Dorastá do výšky až 4m.

Predpestovanie : výsev február – apríl, parenisko, skleník 18 °C

Výsadba na trvalé stanovište máj ako solitérne rastliny po 2 – 3ks

Kvitnutie: august až do zamrznutia

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×