X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Medveďuška veľká HARLEQUIN 0,5g SEMO

Arctotis grandis THUNB.

0,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Africká margarétka – letnička dorastajúca do výšky 35 – 40 cm, ktorá má krásne kvetenstvo podobné gazánii alebo gerbere.Kvitne celé leto až do zamrznutia. Vyžaduje slnenčné stanovište. Je vhodná na záhony aj k rezu.

Zmes atraktívnych farieb.

Predpestovanie : výsev február – marec, parenisko 15°C

Výsadba na trvalé stanovište v máji v spone 25 x 30 cm 

Kvitnutie: jún až október

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×