X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Mina 0,4g SEMO

Mina lobata Cerv.

0,99 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Neobvyklá a veľmi efektná popínavá letnička s trojlaločnými listami a bohato kvitnúcimi strapcami červenožltých kvetov. Rýchlo vytvára zapojený porast na pergolách a plotoch. Nemala by chýbať na reprezentatívnych plochách. Uprednostňuje bohatú, prevzdušňenú, ale nepresušenú pôdu. Najlepšie sa jej darí plnom slnku, pred vetrom chránenom stanovišti.

Popínavý rýchlo rastúci výber, skoré kvitnutie. Dorastá do výšky 3 m.

Predpestovanie : výsev február – apríl, skleník, parenisko 18°C

Výsadba na trvalé stanovište v máji v spone 50 x 30 cm

Kvitnutie: jún až október

 

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×