X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Osteospermum BALADE Mix 0,3g SEMO

Osteospermum 

1,15 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Patrí k obľúbeným rastlinám, lebo kvitne počas celého leta až do neskorej jesene. Kompaktná rastlina so sedmikráskovitými kvetmi. Dorastá do výšky 20 cm.

Juhoafrická trvalka u nás pestovaná ako letnička. Výborná do truhlíkov aj na okraje záhonov. Vyžaduje priame slnko a ľahšiu priepustnú pôdu. Neznáša dlhodobé premokrenie substrátu.

Predpestovanie : výsev február – marec parenisko, skleník

Výsadba na trvalé stavnovište druhá polovica mája v spone 30 x 20 cm

Kvitnutie: jún až do zamrznutia

Hmotnosť 0.005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×