Papričky okrasné PLAMÍNEK Zmes 0,3g SEMO

Capsicum sp.

0,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Jednoročná rastlina s plodmi v zmesi farieb. Petujeme ich ako letnú a jesennú sadbu v truhlíkoch. Papričky sú náročné na teplo. Vyžadujú ľahšiu na humus bohatú zeminu.

Kolekcia DUO – nízke, kompaktné iba 15 – 20 cm vysoké rastliny. Rastliny nesú zväzok menších ihlanovitých plodov. Plody sa vyvíjajú nad úrovňou listov. Sú preto výrazne dekoratívne. Zmes odrôd PLAMÍNEK ČERVENÝ a PLAMÍNEK ŽLUTÝ. Ich semená sú v balení farebne odlíšené. Farba semien zodpovedá farbe plodov rastlín, ktoré z nich vyrastú.

Predpestovanie : výsev február – máj parenisko, skleník 20°C

Výsadba na trvalé stavnovište máj až september v spone 20 x 20 cm

Kvitnutie: jún až december

Hmotnosť 0,005 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×