X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Penstemon zmes 0,1g Zelseed

Penstemon zmes 0,1g Zelseed

0,80 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Letnička, má rada slnečné polohy. rastliny bohato kvitnú, rastú vzpriamene, sú vhodné na rez. Sú schopné samočistenia – odkvitnuté kvety netreba odstraňovať. Vysádzame ich na záhony, skalky a do väčších prenosných nádob.

Výsev – skleník ( 20°C )

          – I.-II.

Výsadba – spon 30x20cm

              – 15.V.-31.V.

Čas kvitnutia VI.-X.

Výška 60cm

Vhodné na rez

Hmotnosť 0.0005 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×