X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Cesnak sadbový jesenný ŠTEPÁN 4 hlávky

Poloskorá odroda zimného širokolistého Nepaličáka

5,00 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Poloskorá odroda zimného širokolistého Nepaličáka (zbiera sa okolo 10. júla). Hlávka je veľká, s hmotnosťou od 80 do 100 gramov. Farba vonkajšej sukne je biela s jemnou, svetlohnedou žilou.Strúčky stredne veľké až 8-12 kusov, svetlohnedá kôra, charakteristická, jemná chuť. Listy široké, vzpriamené, vyššie, svetlozelené, mierne ohnuté na koncoch.Odroda s veľmi dobrým zdravotným stavom a dlhou trvanlivosťou.

Hmotnosť 0.250 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×