X

Cesnak sadbový ozimný paličiak OTAKAR 4hl.

OTAKAR je ozimný fialový paličiak.

4,95 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

OTAKAR je ozimný fialový paličiak. Jeden  z najskorších cesnakov ( zber okolo 5.7., teda zhruba o 5 dní skôr ako u odroda ŠTĚPÁN).

Má stredne široké tmavo zelené listy, ktoré sú ostro vzpriamené a skoro vôbec sa neohýbajú. Hlávky sú strednej veľkosti o hmotnosti 70 – 90 gramov. Vonkajšie suknice sú jemné, šedé s intenzívnym fialovým sfarbením. Obsahujú 9-11 plných tmavo fialových strúčkov, ktoré sa dobre lúpu. OTAKAR dobre prezimuje, vyznačuje sa dobrým zdravotným stavom a stabilne vysokým výnosom v rôznych pestovateľských podmienkach.

Medzi prednosti tejto novej odrody patrí nielen skorý zber a atraktívny vzhľad ale i dobrý zdravotný stav, skladovateľnosť a príjemná, ale výrazná cesnaková chuť.

Hmotnosť 0.300 kg

Iné produkty tohto druhu

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×