Uhorky šalátové VIKTORIE F1 1,5g Ing.B.Holman

Uhorky šalátové VIKTORIE F1 1,5g Ing.B.Holman

1,20 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Veľmi samičia odroda. Výnosom výrazne prekonáva ako LINDU, tak aj NATALIU.

Veľmi vzrastná, stredne skorá, vysoko odolná voči plesni uhorkovej, proti vírusovým mozaikám CMV a ZYMV, a aj proti ďalším chorobám uhoriek – bakterióze, gumóze a múčnatke.

Plody rovnomerne tmavozelené, bez krčku, stredne dlhé (optimálna veľkosť pre zber je 18-22 cm).

Výborne sa jej darí i v chladnejších oblastiach a v skleníkoch a fóliovníkoch, kde však vyžaduje dostatok vetrania – prístup včiel pre opelenie kvetov.

Hmotnosť 0,0150 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×