Rajčiak kolíkový ARMIRA F1 0,1g Semenárstvo

Rajčiak kolíkový ARMIRA F1 0,1g Semenárstvo

2,50 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Posledný hybrid bulharskej spoločnosti Geosemselect ako výsledok mnohoročného šľachtenia.

Odroda v sebe spája typickú bulharskú chuť, červenú farbu, predĺžený srdcový tvar a vysoký potenciál výnosu! Ide o stredne skorú, indeterminantnú (vysokú) odrodu. Pestovatelia oceňujú jej potenciál produkovať plody po viac ako 6-7 strapcov. Priemerná hmotnosť plodu je 200 gramov a viac. Môže byť pestovaná v zemi ale aj s použitím hydropónie.

Je odolná voči celému radu chorôb ToMV / Fol / For / Va / Vd; IR: Ma/Mi/Mj.
Odporúčaná pre pestovateľov, ktorí chcú pestovať niečo inovatívne v zmysle výnosov a predajnosti v duchu tradičnej bulharskej chuti.
Pestovanie: s kolíkovou oporou, spon 80 x 35 cm

Hmotnosť 0,0001 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×