Hrach pravý DAVID 50g SEMO

Pisum sativum

0,65 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnych epidemiologických opatrení a vyťaženosti veľkoskladov bude Vaša objednávka expedovaná po 15. februári 2021.
Vysvetlenie situácie →

Poloskorá odroda. Rastliny sú vysoké 60 cm, s rozvetvenými stonkami, list i palist je menší, svetlo zelený, s výrazným mramorovaním. Struk je mierne prehnutý, ostro zakončený, osadený 8 – 9 zrnami strednej veľkosti, tmavej farby. HTS je 155 g. Odroda uľahčuje mechanizovaný zber svojim subtílnym habitom, je vhodná ako na konzervovanie, tak na mrazenie. Vyznačuje sa vysokou toleranciou k vírusovým ochoreniam. Je veľmi odolná voči poliehaniu.

Hmotnosť 0.05 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×