X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Kapusta sitinová RED GIANT 1,6g SEMO

Ázijská zelenina, na šaláty, Brassica juncea L. CZERN.

0,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Red Giant má zelené listy s šervenými rebrami, niekedy sú červené celé listy. Sadba spon: 10 x 10cm, pre získanie vzrastlých rastlín 30 x 30cm. Pod označením listová horčica ( alebo “mustard greens” ) sa skrýva veľa typov a odrôd, patriacich k druhu Brassica juncea. Pre svoju výraznú chuť sú v Ázii vysoko cenené. Táto zelenina vytvára velké, mäsité listy, pripomínajúce mangold. Pre zber mladých listov môžeme vysievať počas celej vegetácie. Pre získanie velkých rastlín vysievame až neskoro v lete, jarné výsevy sú náchylné na vybiehanie do kvetov. Listy zberáme už pri 15cm veľkosti. V ázijskej kuchyni sa konzumuje čerstvá, dá sa ľahko podusiť s ryžou, šošovicou, prípadne ju použijeme na ochutenie polievok.

Hmotnosť 0.002 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×