X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

MIZUNA 1,6g SEMO

Ázijská zelenina, na šaláty, Brassica rapa ssp. japonica

0,90 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Lahôdková japonská zelenina. Tvorí mnoho výhonkov velmi jemnej chuti vhodných do šalátov, alebo použitelných ako špenát. V kuchyni sa využívajú buď jednotlivé listy, ktoré sa odlamovaním oddelujú od ružice, alebo sa ružice zberajú celé. Listy a mladé kvety sa v kuchyni využívajú ako čerstvý syrový šalát, alebo ako príloha k ostatným jedlám. Listy sú hodnotné predovšetkým pre vysoký obsah vitamínu C, draslíka a vápnika. Nízky obsah cukrov predurčuje túto zeleninu ako vítané spestrenie jedál pre diabetickú a redukčnú diétu. Sadba spon: 40 x 5 – 10cm. HTS 1,5 – 2g.

Hmotnosť 0.002 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×