X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Uhorky nakladačky ADMIRA F1 2g SEMO

Hruboostná, Cucumis sativus

1,10 

Na sklade

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Hybrid s kvalitnými plodmi tupého zakončenia a štíhleho tvaru. Plody majú biele ostne a len zriedka sa deformujú. Vzhľadom na intenzívny nárast plodov odporúčame zber trikrát týždenne. Bujný rast a mohutný koreňový systém umožňujú rastline prekonávať aj horšie klimatické podmienky, a preto je vhodná i na pestovanie v okrajových pestovateľských oblastiach. Má výraznú poľnú rezistenciu k plesni uhorkovej. Je rezistentná k černi uhorkovej a CMV.
Obsah: 2 g.

Hmotnosť 0.002 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×