X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Substrát pre orchidey kôrový 5l SOB

Substrát pre orchidey slúži k pestovaniu orchideí a ostatných epifytických rastlín.

4,60 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

  • substrát je vyrobený v spolupráci s odborníkmi z botanickej záhrady
  • dostatočná vzdušnosť zaisťuje ideálne prostredie pre pestovanie epifytických orchideí
  • chráni rastliny pred vysychaním a napomáha dobrému vývoju koreňového systému
  • prídavok jemne drveného dreveného uhlia pôsobí dezinfekčne a slúži ako prevencia proti zahnívaniu koreňov

Zloženie:

  • kôrový substrát pre orchidei je špeciálny substrát vyrobený s kvalitnej píniovej kôry, špeciálne upravených kokosový šupiek ( coco chipsy ) a dreveného uhlia
Hmotnosť 5 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×