Záhradná a kvetinová zemina 20l SOB

Univerzálny substrát na presádzanie a pestovanie črepníkových, izbových, skleníkových, pareniskových rastlín. Ako aj na pestovanie rastlín na záhonoch ( okrasných aj úžitkových ).

2,99 

Produkt je momentálne nedostupný

Univerzálny substrát na presádzanie a pestovanie črepníkových, izbových, skleníkových, pareniskových rastlín. Ako aj na pestovanie rastlín na záhonoch ( okrasných aj úžitkových ). Nehodí sa na pestovanie kyslomylných rastlín. Je vyrobená miešaní a triedením prechodových a slatinných rašelín, kompostu a vápenatých hnojív. Má priaznivo upravené množstvo organických látok. Obsahuje potrebné množstvo základných a stopových živín. Svojou štruktúrou zabezpečuje dostatočný prísun vzduchu ku koreňom rastlín. Podporuje dobrý rozvoj koreňového systému.

Dávkovanie a rozsah použitia:

Záhradná a kvetinová zemina sa používa bez ďalších prídavkou. Pre pestovanie niektorých druhov rastlín, zvlášť náročných na ľahkú až strednú pôdu ( napr. všetky druhy paliem ), sa doporučuje zmiešanie s 10% piesku. Na záhonoch v záhradách sa doporučuje do pôvodnej ornice primiešať 3 – 58kg na m2.

Hmotnosť 22 kg

×