Záhradná a kvetinová zemina 40l SOB

Univerzálny substrát na presádzanie a pestovanie črepníkových, izbových, skleníkových, pareniskových rastlín. Ako aj na pestovanie rastlín na záhonoch ( okrasných aj úžitkových ).

5,00 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Univerzálny substrát na presádzanie a pestovanie črepníkových, izbových, skleníkových, pareniskových rastlín. Ako aj na pestovanie rastlín na záhonoch ( okrasných aj úžitkových ). Nehodí sa na pestovanie kyslomylných rastlín. Je vyrobená miešaní a triedením prechodových a slatinných rašelín, kompostu a vápenatých hnojív. Má priaznivo upravené množstvo organických látok. Obsahuje potrebné množstvo základných a stopových živín. Svojou štruktúrou zabezpečuje dostatočný prísun vzduchu ku koreňom rastlín. Podporuje dobrý rozvoj koreňového systému.

Dávkovanie a rozsah použitia:

Záhradná a kvetinová zemina sa používa bez ďalších prídavkou. Pre pestovanie niektorých druhov rastlín, zvlášť náročných na ľahkú až strednú pôdu ( napr. všetky druhy paliem ), sa doporučuje zmiešanie s 10% piesku. Na záhonoch v záhradách sa doporučuje do pôvodnej ornice primiešať 3 – 58kg na m2.

Hmotnosť 42 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×