Záhradnícky substrát B univerzálny 20l SOB

Univerzálny substrát s vyšším obsahom živín.

3,10 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Univerzálny substrát s vyšším obsahom živín pre pestovanie črepníkových rastlín, stromov a kríkov okrem kyslomilných rastlín. Udržuje vzdušnosť a kyprosť pôdy. Zaručuje dobrý rast, bohatú tvorbu koreňov a kvetov. Zadržovanie slnečných lúčov umožňuje lepšie využitie tepla pre rast rastlín a tvorbu biomasy. Pomocné látky obmedzujú choroby koreňovej sústavy. Trávnikom poskytuje organickú a minerálnu výživu. Vhodný pre presádzanie stromov a kríkov, kde urýchli zakoreňovanie a šetrí vlahu.

Rozsah a spôsob použitia:

Pri pestovaní rastlín miešajte v pomere 1:1. Pri vylepšovaní pôdy zmiešajte 35-70l substrátu s pôvodnou zeminou na 10m2. Pri príprave a obnove trávnika rozprestrite 3-5cm substrátu na zem a dobre zmiešajte s vrchnou 10cm vrstvou.  

Hmotnosť 22 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×