X

Zemina na hroby 20l SOB

Zemina veľmi tmavej farby určená špeciálne na zakrytie hrobov a miest na cintorínoch.

3,15 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Zemina veľmi tmavej farby určená špeciálne na zakrytie hrobov a miest na cintorínoch. Tmavá farba prepožiačiava plochám na ktorých je navrstvená smútočný vzhlad a pietnu náladu prostredia v ktorom sa náchádza.

Zloženie:

Je vyrobená triedením, drvením a miešaní rašeliny záhradníckej a kompostu, minerálneho kombinovaného hnojiva so stopovými prvkami a jemne mletého dolomitického vápenca.

Rozsah a spôsob použitia:

Pôvodnú zeminu na hrobe vyhnojte kombinovaným minerálnym hnojivom v dávke 20g na 1m2. Do takto upravenej zeminy vysaďte kvetiny ( ak chcete mať hrob s nimi vyzdobený ). Následne celú plochu prikryte 2-3cm vrstvou zeminy na hrob. Dôkladne vyrovnajte.

Hmotnosť 22 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×