X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Zemina pre balkónové kvetiny 20l SOB

Substrát pre balkónové kvetiny.

3,10 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Hotový substrát pre pestovanie balkónových kvetín ako sú muškáty, petúnie, surfínie, verbeny, begónie, fuksie a pod. Plnohodnotný substrát s priaznivo upraveným obsahom organických látok. Vhodná pôdna kyslosť. Svojou štruktúrou a ďaľšími fyzikálnymi vlastnosťami zaisťuje dobrý prístup vzduchu kukoreňom rastlín. má dobrú vzlínavosť vlahy. Má priaznivú výhrevnosť aj pri nižších teplotách okolitého prostredia. Urýchluje zakoreňovanie rastlín.

Zloženie:

Je vyrobená s kvalitnej triedenej rašeliny s prídavkom minerálnych hnojív a vápenatej zložky. Rašelina môže byť čiastočne nahradená kompostovanou stromovou kôrou.

Hmotnosť 22 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×