Zemina pre muškáty 10l SOB

Hotový substrát určený na pestovanie a presádzanie muškátov ale aj iných balkónových rastlín. 

2,10 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Hotový substrát určený na pestovanie a presádzanie muškátov ale aj iných balkónových rastlín. Je vhodný na pestovanie v kvetináčoch, balkónových truhlíkoch aj v kamenných kvetináčoch. Je vyrobená z kvalitnej triedenej rašeliny s prídavkom minerálnych hnojív a vápenatej zložky.Je plnohodnotnou zeminou s priaznivým obsahom organických látok a s vhodnou pôdnou kyslosťou. Obsahuje potrebné množstvo základných aj stopových prvkov. Svojou štruktúrou zabezpečuje dobrý prístup vzduchu ku kopreňom rastlín. urýchluje zakoreňovanie rastlín. Podporuje dobrý rozvoj koreňového systému.

Hmotnosť 12 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×