X
Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať.
Ďakujeme za pochopenie.

Zemina pre petúnie a surfínie 20l SOB

Špeciálny substrát pre pestovanie petúnií a surfínií.

3,50 

Produkt je momentálne nedostupný

Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie a vyťaženosti kuriérskych a zásielkových spoločností a taktiež veľkoskladov môže vybavenie objednávky meškať. Ďakujeme za pochopenie.
Vysvetlenie situácie →

Charakteristika produktu:

Špeciálny substrát pre pestovanie petúnií a surfínií. Zaisťuje dobré prevzdušnenie koreňového systému. Zadržuje zálievkovú vodu. Podiel ílovitých zložiek zabraňuje vyplavovaniu hlavných aj stopových prvkov. Prídavok fosforečného minerálneho hnojiva zlepšuje predpoklady pre bohaté nasadenie kvetov.

Zloženie:

Substrát je vyrobený z kvalitných triedených prechodových, slatinných rašelín, vyzretého kôrového kompostu,ílovitej zložky s prídavkom minerálnych ( kombinovaných, jednozložkových a vápenatých ) hnojív.

Hmotnosť 22 kg

Vážený zákazník,
vopred by sme Vás chceli upozorniť a ospravedlniť sa za zdĺhavejšie vybavenie Vašich objednávok. Zdržanie je spôsobené enormným navýšením objednávok po uzatvorení kamenných prevádzok, z toho vyplývajúc aj potreby doplňovania produktov na náš sklad. Našou snahou je zákazníkovi odoslať objednávku v plnom rozsahu, tovar doplňujeme, pokiaľ možno obratom, stane sa však, že nám je dodaný neskôr. Ešte raz sa ospravedlňujeme za túto extrémnu situáciu a uisťujeme Vás, že urobíme všetko pre to, aby sme Vašu objednávku expedovali v čo najkratšom čase.

×